Kiermasz świąteczny już za nami

Kiermasz świąteczny już za nami

Drodzy Nauczyciele, Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie,

jak co roku Kiermasz Świąteczny wypadł wspaniale. To wszystko dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu, współpracy wielu osób. Dziękuję za Waszą wytrwałość w przygotowaniu i realizacji Kiermaszu. Widownia z przyjemnością oglądała występy swoich pociech, klienci chętnie wykupywali przepiękne wyroby zarówno uczniów, rodziców, jak i nauczycieli. Bez Waszego wsparcia i nakładu pracy, drodzy Nauczyciele i Rodzice, Kiermasz nie byłby tak udany. Całość nabrała szyku dzięki pięknym ozdobom i dekoracji. W organizacji Kiermaszu nie mogło zabraknąć nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym nasza sala gimnastyczna mogła pomieścić znacznie większą widownię. Za nagłośnienie i retransmisję serdecznie dziękuję panu Arkadiuszowi Kot oraz panu Sylwestrowi Wentk.

Dziękuję także Wam, drodzy Uczniowie, którzy poświęcili swój czas i pozostali w piątkowe popołudnie w szkole oraz z chęcią uczestniczyli w niedzielnych występach. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wolontariat pod opieką pani Katarzyny Palmowskiej. Dzięki Wam sprawnie działała szatnia, przebiegała sprzedaż smakołyków oraz świątecznych ozdób.

Mam nadzieję, że ten świąteczny nastrój, który pojawił się w niedzielne popołudnie pozostanie z nami przez cały grudzień…

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Kułaga

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć, więcej wkrótce pojawi się w galerii:Skip to content