Klasa 8 a AI

Klasa 8 a AI

🙂 Wczoraj w klasie ósmej została przeprowadzona lekcja na temat sztucznej inteligencji (AI). Celem lekcji było przybliżenie uczniom pojęcia sztucznej inteligencji, omówienie przykładów jej zastosowania w życiu codziennym oraz zwrócenie uwagi na korzyści i możliwe zagrożenia związane z jej rozwojem. Uczniowie również wykonywali praktyczne zadania na platformie Code.org, co pozwoliło im rozwijać umiejętności logicznego myślenia i podstaw programowania 👾.
Lekcja miała charakter edukacyjny i stanowiła element upowszechniania rezultatów mobilności edukacyjnej nauczyciela w ramach programu Erasmus+.
Sylwia Grzegorska


Skip to content