KONKURS „4 PORY ROKU”- ETAP ZIMOWY

KONKURS „4 PORY ROKU”- ETAP ZIMOWY

Za nami kolejna odsłona konkursu „4 pory roku”. Zimowy etap konkursu odbył się 9.02.2016 r. Było to już drugie spośród planowanych czterech spotkań.

Zimowe spotkanie poświęcone było między innymi tematyce bezpiecznego odpoczynku podczas zbliżających się ferii zimowych. Gościem specjalnym naszego spotkania była p. Wanda Chmara- członkini OSP. Pani Wanda zapoznała dzieci uczestniczące w konkursie ze specyfiką pracy w straży pożarnej. Dzieci mogły obejrzeć niektóre elementy wyposażenia strażackiego oraz przymierzyć jego strój. Ponadto nasz gość specjalny wyjaśnił uczestnikom konkursu jakie niebezpieczeństwa czyhają na dzieci podczas, z pozoru niewinnych, zimowych, zabaw. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie bawić się podczas ferii oraz gdzie szukać pomocy, gdy wydarzy się coś złego.

Wszyscy uczestnicy konkursu mieli okazję nie tylko miło spędzić razem czas, ale również wykazać się plastycznie w pracy grupowej i indywidualnej. Dzieci stworzyły zimowe drzewka z popcornu oraz drzewko z odciskami palców, które w ramach podziękowań podarowaliśmy p. Wandzie.

Drugi etap konkursu, tak jak poprzedni, minął nam w atmosferze równości i współpracy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom i zapraszamy do współpracy w kolejnej wiosennej odsłonie.

Elżbieta GasiewiczSkip to content