Konkurs na logo szkoły

Konkurs na logo szkoły

Uwaga Uczniowie, Rodzice, Absolwenci i Pracownicy Zespołu Szkół w Kielnie!!!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie na LOGO SZKOŁY. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu /logo/ dla Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie. Logo będzie wykorzystywane  przez szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, informacyjnych, korespondencyjnych i promocyjnych szkoły.

Konkurs skierowany jest do uczniów, rodziców, absolwentów i pracowników Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie. Projekt może być pracą indywidualną lub zespołową.  Można ją wykonać korzystając z technik komputerowych lub dowolną techniką plastyczną.

Logo powinno charakteryzować się następującymi cechami:

– czytelne i łatwe do zapamiętania

– łatwo identyfikowane z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie

– proste pod względem graficznym i kolorystycznym

– zawierać pełną nazwę szkoły: ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KIELNIE

– nie może zawierać treści obraźliwych

– mieścić się w polu 15cm na 15cm

 

Jeżeli praca zostanie wykonana techniką komputerową, należy dostarczyć projekt na płycie CD/DVD z zapisem w oryginalnym rozszerzeniu oraz w formacie PDF, JPG (1000 DPI) wraz z nazwą programu i jego wersją, w którym projekt został wykonany.
Konkurs trwa od 16 października do 30 listopada 2015 roku.

Prace należy składać do dnia 30 listopada 2015 roku w bibliotece szkolnej,  u nauczyciela plastyki p. Beaty Klein lub przesłać na adres zskielno@wp.pl, w tytule pisząc Konkurs na logo szkoły.

Regulamin konkursu możesz pobrać TUTAJ

 Skip to content