Mobilna Akademia Młodych Orłów

Mobilna Akademia Młodych Orłów

Przez 10 dni trenerzy Arkadiusz Janor oraz Rafał Kaczmarczyk przeprowadzili 7 szkoleń oraz pojawili się w weekend na kursie trenerskim Grassroots C w Gdańsku, aby przybliżyć nowym przyszłym trenerom działalność Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Trenerzy Mobilnego AMO również aktywnie współpracują z kadrami wojewódzkimi stąd też obecność podczas konsultacji szkoleniowej w Cetniewie dla rocznika 2007.

 

W środę 03.10.2018 r. na zaproszenie pana burmistrza Witolda Ossowskiego odwiedziliśmy Brusy. Czwartek 04.10.2018 r. – wyjazd do Słupska.

W piątek 05.10.2018 r. zamieniamy duży Słupsk na malutką wieś w powiecie wejherowskim – Kielno. Na zaproszenie trenera Szymona Lachowicza, który łączy pracę nauczycielską oraz trenerską przyjechaliśmy w region, który okazał się „mocno piłkarski”. W części teoretycznej poruszaliśmy temat „Intensywności zajęć treningowych”, natomiast temat treningu pokazowego dotyczył „Przenoszenia ciężaru gry w wolne strefy boiska”.

Dziękujemy trenerom z drużyn Dragon Bojano, Orkan Rumia, Gryf Wejherowo, Błękitni Wejherowo, Latarnik Choczewo, GKS Linia oraz UKS 1 Reda za możliwość współpracy z Waszymi wyróżniającymi się zawodnikami. Trenerowi Szymonowi natomiast życzymy owocnej pracy w SP Kielno, dzieci na pewno cieszą się, że mają tak zaangażowanego nauczyciela oraz pasjonata.

 

Powyższy wpis zaczerpnięto z strony Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

My również dziękujemy panu Szymonowi Lachowiczowi za zaangażowanie w zorganizowanie tego gminnego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że kadrę zasilają nauczyciele z pasją.

 

 Skip to content