01 cze Rodzinny festyn z Unią Europejską
Podczas wczorajszego Rodzinnego Festynu jednym z najbardziej kolorowych i edukacyjnych punktów było stoisko poświęcone Unii Europejskiej oraz programowi Erasmus+! 


Dzieci z entuzjazmem:
To była fantastyczna okazja do nauki poprzez zabawę i do poznania Europy z bliska!
Podczas festynu pani Sylwia Stępień opowiadała o swoim szkoleniu w Barcelonie z zakresu sztucznej inteligencji, które odbyła w czasie ferii zimowych, a pani Ania Mischka dzieliła się doświadczeniami z wyjazdu na Maltę, gdzie doskonaliła język angielski. Już tego lata kolejni nauczyciele naszej szkoły wybierają się na szkolenia zagraniczne w ramach programu Erasmus+! 

Razem pokazaliśmy, że Europa jest bliżej niż się wydaje – a nauka może być świetną przygodą! 
