Talent Show z udziałem uczniów naszej szkoły

Talent Show z udziałem uczniów naszej szkoły

15.01.2018 r. razem z  klasą VI a i VI b pojechaliśmy do Parku Naukowo – Technologicznego w Gdyni na interaktywne widowisko Talent Show.  Zawsze ciekawiło mnie, jak montuje się teledyski i okazało się, że właśnie o tym będą warsztaty. Prowadzący opowiadał, jak łączy się dźwięk, obraz i ruch oraz zdradził nam niektóre tajniki realizacji obrazu filmowego. Dowiedzieliśmy się, co to jest green screen. Mogliśmy zobaczyć, jak na planie pracuje ekipa filmowa: operator kamery, realizator obrazu, dźwiękowiec, aktorzy.

Przed wejściem rozdano paru osobom karty w różnych kolorach. Na sali zostaliśmy mile przywitani przez prowadzącego. Wybrane osoby prezentowały swoją dykcję, taniec i umiejętności aktorskie. Ja miałam przyjemność zaśpiewać piosenkę w języku angielskim. Poradziłam sobie z tremą i mogłam szerszej publiczności zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

To była naprawdę dobra zabawa. Z niecierpliwością czekamy na teledysk z naszym udziałem, który tworzyliśmy wspólnie podczas warsztatów. Organizatorzy obiecali, że przyślą go do naszej szkoły. Wszystkim szczerze polecam udział w takich warsztatach. Mogę obiecać, że nie będziecie się nudzić!

Wiktoria Wieczorek VII aSkip to content