Tydzień świąteczny – kiermasz

Tydzień świąteczny – kiermasz

W dniach 5-9 grudnia w naszej szkole trwał „tydzień świąteczny”. Uczniowie i nauczyciele młodszych klas spotykali się z rodzicami i wspólnie tworzyli ozdoby na kiermasz, a na korytarzach pełną parą działały stoiska prowadzone przez przedstawicieli Rady Rodziców i nieocenionych wolontariuszy. Kupić można było przygotowane przez rodziców słodkości, wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli ozdoby oraz „mikołaje w worku” czyli paczki-niespodzianki ufundowane przez fantastycznych sponsorów z Kielna i okolic.

Cały dochód ze sprzedaży zasilił budżet Rady Rodziców — zebrana kwota przeszła nasze najśmielsze oczekiwania: do kasy wpłynęło ponad 18 tysięcy złotych!
Pieniądze jak zawsze przeznaczymy na wsparcie dla dzieci i szkoły, m.in. na nagrody w konkursach i ponadprogramowe wyposażenie. W tym miejscu gorąco zachęcamy wszystkich (nauczycieli, rodziców i uczniów) do zgłaszania nam wszelkich potrzeb i pomysłów. Zebrana kwota jest naprawdę spora, więc mamy nadzieję, że już wkrótce uda nam się zrealizować parę większych projektów :)

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do akcji:
— uczniom i nauczycielom, którzy dostarczyli przepiękne ozdoby, szczególnie pani Basi Dacko i uczniom, którzy przychodzili do szkoły przed lekcjami i wyprodukowali nam masę ozdób z koralików!
— rodzicom, którzy przynieśli ciasta i inne smakołyki oraz włączyli się w tworzenie ozdób i pozyskiwanie sponsorów
— oraz sponsorom fantów do „mikołaja w worku”. Byli to: Przystań Urody, Ohana Beauty, Studio Piękności Angela, House of Pizza w Kielnie, pan Wacław Hopa, Modernlook, producent gier Alexander, Stachtrans, Autoczęści Dzik, folwark Podkowa w Kamieniu, NoDo Fun, kwiaciarnia Magdalena, pizzeria Bazylia, pani Łucja Socha, delikatesy Justynka, Studio Figura, salon fryzjerski Karolcia, auto-naprawa Franciszek Grablowski, państwo Krystyna i Kazimierz Naczke, Kram Kazimierz Fularczyk, Wenta PrintSkip to content