28 sie Wakacje to czas odpoczynku… ale nie dla naszych nauczycieli!
W tym roku część naszej ekipy wzięła udział w międzynarodowych kursach Erasmus+, zdobywając nowe umiejętności, które już wkrótce wykorzystamy w szkole. 

A warto dodać, że część naszych nauczycieli zdobywała doświadczenia także w ferie zimowe 
– rozwój nie ma dla nas przerwy ani sezonu!
Teraz wracamy z głową pełną pomysłów i energią do działania. Będzie kreatywnie, inspirująco i radośnie! 

„Gdy nauczyciel zadba o siebie, uczniowie uczą się, jak zadbać o siebie sami.” 
Katarzyna Oleszczuk
szkolny koordynator projektu