Wyjazd do fabryki MIKOŁAJA klas I-szych SP

Wyjazd do fabryki MIKOŁAJA klas I-szych SP

W grudniu 2015 r. dzieci z klasy I C i I D SP pojechały  do Wielkiej Fabryki Elfów. Przygodę z Fabryką rozpoczęły od Sali Powitalnej, gdzie zostały podzielone na grupy. Każda grupa otrzymała swojego Elfa-Przewodnika, który był ich opiekunem podczas całej wizyty w Wielkiej Fabryce. Pierwszaki dowiedziały się, że Elfy potrzebują ich pomocy, ponieważ zbudowanie jednej z zabawek nastręcza im wiele problemów!

Dzieci udały się na dziesięć stacji z zadaniami, których wykonanie zagwarantuje im sukces przy kompletowaniu zabawki. W każdym punkcie czekała na nich świąteczna atrakcja i zadanie do wykonania. Podczas wizyty w Wielkiej Fabryce dzieci dały upust swojej energii szalejąc na Elfiej Zjeżdżalni oraz bawiąc się przy interaktywnej ścianie. Złożyły wizytę w sali treningowej, gdzie wykazywały się refleksem oraz w biurze Świętego Mikołaja. Stoczyły bitwę na ciepłe śnieżki i pokonały  tajemniczy labirynt.

Zabawa została zakończona spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczył im upominki w postaci Dyplomu Pomocnika Elfa i pamiątkowej odznaki z motywem Wielkiej Fabryki Elfów.

Katarzyna Wierzbicka

Takie same wrażenia czekają klasę I A i I B SP. Więcej zdjęć wkrótce 

 Skip to content