Kinga Krauza – laureatką Konkursu na Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego

W dniu 27 czerwca 2015 r. w auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego wręczone zostały nagrody XIV edycji Konkursu na Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego.

Osiągnięcia kandydatów były bardzo precyzyjnie oceniane i punktowane przez Kapitułę Konkursową, toteż wśród laureatów znalazły się tylko osoby, których osiągnięcia stały na najwyższym poziomie.

Gimnazjum w Kielnie reprezentowała w tym konkursie Kinga Krauza, która osiągnęła w roku szkolnym 2014/2015 najwyższą średnią ocen w szkole oraz może pochwalić się zarówno osiągnięciami naukowymi,  jak i wielką aktywnością społeczną: pracą na rzecz środowiska szkolnego i wolontariatu.  Jej zasługi zostały zauważone i docenione przez Kapitułę Konkursową.

Uczennica Kinga Krauza, absolwentka Gimnazjum w Kielnie, uzyskała tytuł laureata XIV edycji Konkursu na Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego oraz nagrodę w postaci dwutygodniowego obozu żeglarskiego.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Nauczyciele i dyrektor szkołySkip to content