LIST OD OWSIAKA

unnamed (1)

Drodzy Przyjaciele, wolontariusze, „sztabowcy”, organizatorzy Finału!

23. Finał WOŚP jest dla nas w Fundacji cały czas żywą opowieścią, ponieważ cały czas czujemy radość i dumę z powodu tego, jak fantastycznym efektem zakończyła się nasza akcja. I nie chodzi tu tylko o efekt finansowy, dumni jesteśmy też z tego, że po raz kolejny udało się zagrać ponad wszelkimi podziałami i że po raz kolejny udało się zbudować tak niepowtarzalna i wyjątkową w skali całego świata atmosferę bycia razem. To przede wszystkim Wasza zasługa, więc raz jeszcze bardzo Wam za to dziękujemy.

Ale nie tylko my w Fundacji dostrzegamy wyjątkowość Waszego zaangażowania w Finał WOŚP. Otrzymujemy teraz sygnały z wielu stron z wyrazami uznania dla całej pracy włożonej w Finał i dla wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie.

Najbardziej dumni jesteśmy z listu, który przed trzema dniami napisał do nas, ale tak naprawdę do Was wszystkich, Prezydent RP. Jesteśmy zaszczyceni, że Pan Prezydent w swoim napiętym kalendarzu znalazł chwilę by pochylić się nad swoim spojrzeniem na to, co zadziało się 11-go stycznia. Z dumą czytaliśmy wszystkie te ważne słowa, które nie tylko cieszą, ale są też ogromną motywacją do jeszcze lepszej dalszej pracy. Bo przecież zbiórka środków w czasie Finału to dopiero połowa drogi, teraz przed nami miesiące wytężonych starań, by wszystkie zebrane przez Was złotówki zamienić na konkretne wsparcie dla polskich szpitali.

Czujemy się w obowiązku, by Wam także ten list przekazać, przecież tak naprawdę to Wy jesteście jego adresatem. Bądźcie dumni i grajcie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej. Zapraszamy latem na Przystanek Woodstock, a zaraz po wakacjach – startujemy z przygotowaniami do 24. Finału WOŚP.Skip to content