Projekt ,,3.2.1. Start!” POZNAJEMY ZIEMIĘ: PRZYRODA Z EKSPERYMENTEM

Projekt ,,3.2.1. Start!” POZNAJEMY ZIEMIĘ: PRZYRODA Z EKSPERYMENTEM

Maj 2017. Na zajęciach realizowanych w ramach Projektu ,,3.2.1. Start!” odkrywamy przyrodę i jej tajemnice, a zdobytą wiedzę przyswajamy w niecodzienny sposób. Na poniższym zdjęciu widać uczniów, którzy obrabiają i opracowują materiał zebrany do naszego drugiego filmiku, który ukaże się już niebawem, możemy zdradzić, że tematyka naszej pracy związana jest z siłą tarcia.

Jak wiemy składniki przyrody oddziaływają na siebie w znacznym i znaczącym stopniu. Zatem nagrywając materiał w terenie, uczniowie zdobywali wiedzę nie tylko na temat siły tarcia, ale również dowiedzieli się, jaki wpływ na jakość naszego materiału będzie miało światło oraz jak trudno, nie mając profesjonalnego sprzętu, nagrać odpowiednio dźwięk.

Opracowywanie jednego zagadnienia nie wyklucza wprowadzania i poszerzania wiedzy o kolejne powiązane fakty i ciekawostki.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej szkoły oraz profilu 3.2.1. START na Facebook, ponieważ już niebawem ukaże się kolejny filmik autorstwa uczestników Projektu ,,3.2.1. Start!” POZNAJEMY ZIEMIĘ: PRZYRODA Z EKSPERYMENTEM.

Joanna Mruczkowska

1Skip to content