Zapraszamy uczniów na bezpłatny webinar – informacja

Zapraszamy uczniów na bezpłatny webinar – informacja

Poniżej informacja od organizatorów.

Webinar jest bezpłatnym wydarzeniem, adresowanym do uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. Będzie stanowił pomoc w zidentyfikowaniu kluczowych zagadnień, na których warto skoncentrować naukę.Nasz webinar stanowi kontynuację działań, które w poprzednim roku szkolnym zgromadziły 21 tysięcy uczestników.

Chcesz wiedzieć, jak efektywnie przygotować się do egzaminu? Do czego dobrze jest się przyłożyć? Jak rozwiązywać poszczególne zadania?

Weź udział w bezpłatnym webinarze! Dowiesz się, jak ogarnąć Egzamin Ośmioklasisty bez wkuwania całej matmy. Serwis edukacyjny Zday zaprasza w czwartek26 października, o 19:00. Wystarczy zapisać się na stronie:

https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

W trakcie webinaru:

  • pokażemy Ci skuteczne techniki rozwiązywania zadań;
  • pod okiem prowadzącego rozwiążesz przykładowe zadania;
  • poznasz budowę arkusza egzaminacyjnego i typy zadań;
  • będziesz mieć możliwość zadawania pytań.

Webinar poprowadzi Karol Wilczyński, twórca systemu Szybka Matma. Ekspert od bezstresowego i skutecznego nauczania.Nasz webinar stanowi kontynuację działań, które w poprzednim roku szkolnym zgromadziły 21 tysięcy uczestników.

Na tym wydarzeniu każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na to, jaki jest Twój poziom matematycznej wiedzy. Już teraz zapisz się na webinar: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Zapraszamy!Skip to content