Dodatkowy autobus

Dodatkowy autobus

 

Linia 672

10:19 Kamień

10:20 Kamień, Asnyka

10:21 Kieleńska Huta

10:23 Kieleńska Huta Wieś

10:28 Kielno, Bożańska

10:29 Kielno, Słoneczna

10:30 Kielno, Różana

10:31 Kielno, Sikorskiego

10:33 Kielno, Szkoła

10:35 Kielno

 

Linia 637

10:50 Leśno Kopaniewo

10:51 Rębiska, Kapliczka

10:52 Rębiska

10:57 Warzno

10:59 Warzno, Zbożowa

11:01 Kielno, Stacja Paliw

11:02 Kielno Szkoła

 

Linia 638

10:37 Kielno

10:38 Kielno, Filtrowa

10:39 Dobrzewino, Bojańska

10:40 Dobrzewino, Grabowa

10:42 Karczemki

10:44 Dobrzewino, Kasztelańska

10:45 Dobrzewino, Dworska

10:46 Dobrzewino, Owsiana

10:49 Bojano, Dębowa Karczma

10:51 Bojano, Graniczna

10:52 Kielno, Partyzantów Koleczkowskich

10:54 Kielno, Brzozówko – Kapliczka

10:55 Kielno, Mrówczy Zamek

10:56 Kielno, Spokojna

10:57 Kielno, Marchowy

10:59 Kielno, Szkoła

 

Linia 673

10:36 Kowalewo

10:37 Kowalewo, Czereśniowa

10:39 Leśno, Leśna

10:40 Leśno, Kamienna

10:42 Leśno, Dworska

10:43 Kielno, Grzybowa

10:44 Kielno, Bukowa

10:46 Kielno, Szkoła