Dzień Bezpiecznego Internetu 2016 – zaświadczenia

Dzień Bezpiecznego Internetu 2016 – zaświadczenia

9 lutego 2016 roku w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu.

Wychowawcy klas I-III szkoły podstawowej przeprowadzili z dziećmi pogadanki, uczniowie uczestniczyli w warsztatach mających na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego korzystania z Internetu, zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego poruszania się w sieci. Nauczyciele przestrzegali ich przed niebezpieczeństwami, które mogą napotkać w Internecie. Dzieci oglądały kreskówki pt. „ Owce w sieci” dostępne na stronie internetowej www.dzieckowsieci.fdn.pl, poznawały bezpieczny Internet za pośrednictwem strony internetowej www.sieciaki.pl .

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowały plakaty edukacyjne na temat: „Lepszy internet zależy od Ciebie!” Mają świadomość zagrożenia jakie niesie ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. Poniżej zdjęcia z wystawy prac plastycznych dzieci.

Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z informacjami na stronach internetowych: www.dzieckowsieci.fdn.pl , www.sieciaki.pl .

                                                                                                     Małgorzata Toporek-Gosz

 

W podziękowaniu za udział w obchodach związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu nasza szkoła otrzymała zaświadczenia:Skip to content