Dzień Dziecka na sportowo – NASZE EURO 2017

Dzień Dziecka na sportowo – NASZE EURO 2017

2 czerwca 2017 r. na boisku GCS-u odbył się festyn promujący imprezę Mistrzostw Europo U21. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, przede wszystkim turniej piłkarski. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Antczak Bartosz (3a SP)

Bąk Adam (3a SP)

Bistroń Artur (3c SP)

Daleki Dawid (2b SP)

Galant Tymon (3b SP)

Kudła Kacper (3d SP)

Labuda Przemysław (3b SP)

Niecikowski Oskar (3d SP)

Riegel Jan (3c SP)

Struck Nikodem (1b SP

Toporek Patryk (3b SP)

Treder Oskar (3a SP)

 

W turnieju wzięło udział 16 drużyn. Kielno wyszło z drugiego miejsca w grupie, co dało nam grę o miejsca 5-8. Zakończyliśmy grę na 7 miejscu. Chłopaki pokazali się z bardzo dobrej strony. Ich zaangażowanie i walkę docenili wszyscy kibice zgromadzeni na obiekcie. Prezentowali się bardzo profesjonalnie w swoich nowych strojach. Oprócz turnieju na dzieci czekały różnorodne gry i zabawę, w tym zdjęcie z pucharem Mistrzostw Europy U21. Każdy uczestnik turnieju wraz z jednym opiekunem, w ramach nagrody, dostał bilet na mecz U21. Chętnych prosimy o kontakt w tej sprawie z panem Szymonem Lachowiczem.  z To był świetny sportowy wyjazd.

Wszystkim chłopakom biorącym udział w turnieju serdecznie gratuluję.

Szymon Lachowicz

 

Poniżej udostępniamy film, którego autorem jest Gdyńskie Centrum Sportowe. Polecamy obejrzeć, gdyż wypowiada się w nim nasz trener oraz szkolni sportowcy.Skip to content