Lista kandydatów do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej naszej szkoły w roku szkolnym 2020/2021

Lista kandydatów do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej naszej szkoły w roku szkolnym 2020/2021

Na podstawie art. 158 ust. 3 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.), Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 6/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kielnie z dnia 30.04.2020 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym przyjęła na rok szkolny 2020/2021 niżej wymienionych kandydatów:

  1. Bojke Martyna
  2. Byczkowski Jakub
  3. Chyła Lena
  4. Cyman Igor
  5. Czoska Patrycja
  6. Drawc Martyna
  7. Dunst Zofia
  8. Foigt Victoria
  9. Fleming Adam
  10. Formella Adam
  11. Formella Weronika
  12. Gawin Julia
  13. Hallmann Dorota
  14. Hermańska Julia
  15. Lademan Lena
  16. Lewna Ludwik
  17. Libon Gracjan
  18. Machalińska Martyna
  19. Malotka Dominik
  20. Oczk Agata
  21. Oleszczuk Cezary
  22. Potrykus Natalia
  23. Pranczke Vanessa
  24. Reich-Leyk Alan
  25. Robakowski Tymon
  26. Sancewicz Maksymilian
  27. Slas Kamil
  28. Smuda Marcel
  29. Stobba Robert
  30. Stubba Marcel
  31. Szkudlarska Maria
  32. Szmyt Nikodem
  33. Szutenberg Pola
  34. Wójcik Maciej

nie przyjęła na rok szkolny 2020/2021 niżej wymienionych kandydatów:

  1. Liboń Brajan

 

Powyższa lista sporządzona jest w porządku alfabetycznym wg nazwiska kandydatów. Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia wynosiła 10 pkt.

Data podania do publicznej wiadomości listy: 30.04.2020 r.


Na podstawie art. 158 ust. 3  Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.), Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 6/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej z dnia 30.04.2020 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym przyjęła na rok szkolny 2020/2021 niżej wymienionych kandydatów :

1. Bulczak Olivia
2. Halmann Arkadiusz
3. Hewelt Marcelina
4. Jarząbek Lilianna
5. Kasicka Dominika
6. Klein Tadeusz
7. Meyer Kajetan
8. Reich Lena
9. Szydłowski Jakub

 

Powyższa lista sporządzona jest w porządku alfabetycznym wg nazwiska kandydatów. Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia wynosiła 3 pkt.

Data podania do publicznej wiadomości listy: 30.04.2020 r.

Bernadeta Apostel – Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej