Ważne informacje!

Ważne informacje!


Drodzy Uczniowie i Rodzice!

W końcu doczekaliśmy się dużej, jeszcze piękniejszej szkoły. Budynek powiększa się o 17 sal lekcyjnych, 3 pomieszczenia przeznaczone na szatnie, 1 na przebieralnię, nowe toalety i przestrzenne korytarze. Będziemy korzystać z zewnętrznych nowoczesnych boisk szkolnych oraz upragnionej sali gimnastycznej. Obiekt sportowy przy naszej szkole umożliwi również korzystanie z basenu, dzięki czemu większość uczniów będzie miała zajęcia obowiązkowe na pływalni.

 

Z okazji zbliżającej się daty otwarcia szkoły Wójt Gminy Szemud wraz z pracownikami Urzędu Gminy, Inwestorem oraz pracownikami naszej szkoły pragnie zaprosić Was, kochani Uczniowie, Rodziców oraz inni zainteresowanych na Dzień Otwarty, który odbędzie się 9 lutego 2020 roku w niedzielę w godzinach 14.00-18.00. Tego dnia będzie możliwe zwiedzanie nowych murów naszej szkoły oraz obiektu sportowego.

 


Drodzy Rodzice,

prosimy o wsparcie i przyniesienie do szkoły kruchych ciast, ciasteczek, rogalików, babeczek i innych słodkości. Poczęstunek urozmaici przybyłym gościom zwiedzanie budynku szkoły. Można je dostarczyć w piątek 7 lutego do 13.00 [kuchnia szkolna] lub w niedzielę do 12.00 [sala 30]. Dziękujemy za pomoc.


W związku z nadchodzącym dniem otwarcia nowej części budynku szkoły pragniemy Państwa poinformować, że dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych zostanie przesunięty z 7 lutego na 14 lutego 2020 r. Piątek będzie dniem pracy nauczycieli i innych pracowników szkoły, którzy pomogą umeblować i przygotować przestrzeń szkoły na przyjście uczniów. Świetlica będzie czynna w godzinach 7.00-17.00.

 

Katarzyna Derlecka

 Skip to content