Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W tym roku czeka Was – Uczniów wyjątkowe inne rozdanie świadectw. Z uwagi na zagrożenie zdrowia zakończenie roku szkolnego 26 czerwca planowane jest wg harmonogramu. Każdy uczeń ma wyznaczoną godzinę przyjścia oraz salę, w której wychowawca wyda świadectwo ukończenia klasy a ósmoklasistom świadectwo ukończenia szkoły.

Poniżej znajduje się lista widełek godzinowych, w których wychowawca będzie rozdawał świadectwa. Nauczyciele wyślą szczegółowe informacje dotyczące przyjścia do szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAŻNE!!!

W dniu rozdania świadectw do szkoły nie może wejść nikt oprócz uczniów. Rodzice, opiekunowie czekają na zewnątrz. Wszyscy uczniowie wchodzą i wychodzą tym samym, wskazanym w harmonogramie, wejściem. Panie opiekunki zajmą się uczniami z niepełnosprawnością i zaprowadzą do odpowiedniej sali. Po odebraniu świadectwa zaprowadzą ucznia do wyjścia. Będą również nauczyciele, którzy pokierują młodsze dzieci do odpowiedniej sali. Zarówno nauczycieli, jak i uczniów obowiązują zasady bezpieczeństwa: maseczki i dezynfekcja rąk. Nie będzie można spotkać się z nauczycielami uczącymi, tylko z wychowawcą.

Rzeczy uczniów z szafek, które nie zostały odebrane przez rodziców w wyznaczonym wcześniej czasie będzie można odebrać u wychowawcy 26 czerwca.Skip to content