Zbiórki harcerskie w Kielnie

Zbiórki harcerskie w Kielnie

Czuwaj!
12 Pomorska Drużyna Harcerzy „Rota” zaprasza wszystkich chętnych chłopaków od 5 klasy szkoły podstawowej do udziału w zbiórkach harcerskich w Kielnie.

Harcerstwo to dużo więcej niż zwykłe spotkania – to zbiórki, wyjazdy, turnieje, na których uczymy się przede wszystkim samodzielności. Wspólne biegi na orientację, rozstawianie namiotu na noc, ćwiczenie węzłów czy nauka gotowania – to wszystko wyrabia w harcerzach najważniejsze dla młodych ludzi cechy: samodzielność, odpowiedzialność za siebie i innych oraz chęć pomocy innym.

Wszystkich rodziców oraz chłopców od 5. klasy zainteresowanych sprawdzeniem się na zbiórce harcerskiej zapraszamy do przyjścia na zbiórkę w każdą sobotę o godzinie 10:30 na boisku szkolnym w Kielnie. Spotkania drużyny przeważanie trwają 3 godziny i odbywają się na świeżym powietrzu pod opieką pełnoletniego instruktora oraz doświadczonej kadry.

W związku z tegoroczną sytuacją w kraju, nabór do drużyny został przedłużony do 17 października 2020 r. Po tym terminie, kolejna szansa nadarzy się dopiero za rok! Warto się sprawdzić i przyjść na jedną zbiórkę. W sprawie jakichkolwiek pytań, zachęcam do kontaktu bezpośrednio ze mną (798-625-262; sylwestrzak@zhr.pl) lub przybocznym (506-768-335; 12pdh@zhr.pl).

Z harcerskim pozdrowieniem
phm. Karol Sylwestrzak HR
drużynowy, ZHR

 

Przydatne linki:
Strona facebookowa drużyny: https://www.facebook.com/BojanoZHR
O ZHR: https://www.zhr.pl/o-nas/Skip to content